67045-016LF
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
67045-016LF
Manufacture:
Amphenol ICC (FCI)
Package:
Datasheet:
67045-016LF
Description:
LOW PROFILE STRAIN RELIEF 16POS
Product Attribute
Features
Low Profile
Part Status
Active
Accessory Type
Strain Relief
Number of Positions
16
For Use With/Related Products
Quickie™ Series
Series
Quickie™
Company Profile
company
1) Good quality control
2) Highly competitive prices
3) state-of-art technology products
4) Fast and professional offers and solutions
5) Smooth communication & 24h on-line service 6) Effective OEM&ODM service
PROFESSIONAL TEAM
Category
67045-016LF Relevant information
6704
FIXED IND 275UH 2A 240 MOHM TH
6704-RC
6704-RC
FIXED IND 275UH 2A 240 MOHM TH
67041K506
67041K506
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V
67041K506X
67041K506X
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V
67045-006LF
67045-006LF
LOW PROFILE STRAIN RELIEF 6POS
LOW PROFILE STRAIN RELIEF 10POS