Q22P1CXXB24E
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
Q22P1CXXB24E
Datasheet:
Q22P1CXXB24E
Description:
INDICATOR 24V 22MM PROMINENT BLU
Termination Style
Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Current
40mA
Wavelength - Peak
Ratings
DC
Voltage
24V
Panel Cutout Shape
Round
Features
Millicandela Rating
120mcd
Lens Size
18.00mm Dia
Panel Cutout Dimensions
0.87" (22.10mm)