PD30CNT15NAM5SA
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
PD30CNT15NAM5SA
Manufacture:
Carlo Gavazzi Inc.
Package:
Datasheet:
PD30CNT15NAM5SA
Description:
SENSOR THROUGH-BEAM 15M NPN
Series
Operating Temperature
-25°C ~ 60°C
Part Status
Active
Cable Length
Light Source
Infrared (850nm)
Response Time
1ms
Sensing Method
Through-Beam
Adjustment Type
Adjustable, Potentiometer
Sensing Distance
590.551" (15m)
Voltage - Supply
10V ~ 30V