CMR03F221JOYR
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
CMR03F221JOYR
Datasheet:
CMR03F221JOYR
Description:
CAP MICA 220PF 50V RADIAL
Product Attribute
Capacitance
220pF
Part Status
Active
Lead Spacing
0.118" (3.00mm)
Voltage - Rated
50V
Size / Dimension
0.272" L x 0.150" W (6.90mm x 3.80mm)
Height - Seated (Max)
0.220" (5.60mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Tolerance
±5%