CMR04E510JPDM
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
CMR04E510JPDM
Datasheet:
CMR04E510JPDM
Description:
CMR MICA
Product Attribute
Mounting Type
Through Hole
Package / Case
Radial
Voltage - Rated
500V
Size / Dimension
0.370" L x 0.189" W (9.40mm x 4.80mm)
Height - Seated (Max)
0.339" (8.60mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C
Tolerance
±5%
Capacitance
51pF
Lead Spacing
0.150" (3.80mm)