CMR04F111JODM
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
CMR04F111JODM
Datasheet:
CMR04F111JODM
Description:
CAP MICA 110PF 500V RADIAL
Product Attribute
Tolerance
±5%
Capacitance
110pF
Lead Spacing
0.150" (3.80mm)
Voltage - Rated
500V
Size / Dimension
0.382" L x 0.201" W (9.70mm x 5.10mm)
Height - Seated (Max)
0.350" (8.90mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C