CMR04F301FPCR
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
CMR04F301FPCR
Datasheet:
CMR04F301FPCR
Tolerance
±1%
Capacitance
300pF
Lead Spacing
0.150" (3.80mm)
Voltage - Rated
300V
Size / Dimension
0.390" L x 0.220" W (9.90mm x 5.60mm)
Height - Seated (Max)
0.382" (9.70mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C