CMR04F361FPAR
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
CMR04F361FPAR
Datasheet:
CMR04F361FPAR
Lead Spacing
0.150" (3.80mm)
Voltage - Rated
100V
Size / Dimension
0.390" L x 0.220" W (9.90mm x 5.60mm)
Height - Seated (Max)
0.382" (9.70mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C
Packaging
Bulk
Tolerance
±1%
Capacitance
360pF