CMR05E360GPDM
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
CMR05E360GPDM
Datasheet:
CMR05E360GPDM
Description:
CMR MICA
Product Attribute
Voltage - Rated
500V
Size / Dimension
0.449" L x 0.169" W (11.40mm x 4.30mm)
Height - Seated (Max)
0.358" (9.10mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C
Tolerance
±2%
Capacitance
36pF
Lead Spacing
0.224" (5.70mm)