CMR05F131JPDM
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
CMR05F131JPDM
Datasheet:
CMR05F131JPDM
Description:
CMR MICA
Height - Seated (Max)
0.370" (9.40mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C
Tolerance
±5%
Capacitance
130pF
Lead Spacing
0.224" (5.70mm)
Mounting Type
Through Hole
Package / Case
Radial
Voltage - Rated
500V
Size / Dimension
0.461" L x 0.181" W (11.70mm x 4.60mm)