CMR05F181GODM
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
CMR05F181GODM
Datasheet:
CMR05F181GODM
Description:
CAP MICA 180PF 500V RADIAL
Product Attribute
Voltage - Rated
500V
Size / Dimension
0.461" L x 0.189" W (11.70mm x 4.80mm)
Height - Seated (Max)
0.370" (9.40mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Tolerance
±2%
Capacitance
180pF
Lead Spacing
0.224" (5.70mm)