CMR05F201JPDM
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
CMR05F201JPDM
Datasheet:
CMR05F201JPDM
Description:
CMR MICA
Voltage - Rated
500V
Size / Dimension
0.461" L x 0.189" W (11.70mm x 4.80mm)
Height - Seated (Max)
0.382" (9.70mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C
Packaging
Bulk
Tolerance
±5%
Capacitance
200pF
Lead Spacing
0.224" (5.70mm)