CMR06F332JODR
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
CMR06F332JODR
Datasheet:
CMR06F332JODR
Description:
CAP MICA 3300PF 500V RADIAL
Product Attribute
Voltage - Rated
500V
Size / Dimension
0.681" L x 0.291" W (17.30mm x 7.40mm)
Height - Seated (Max)
0.551" (14.00mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Tolerance
±5%
Capacitance
3300pF
Part Status
Active
Lead Spacing
0.350" (8.90mm)