CMR06F431GODM
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
CMR06F431GODM
Datasheet:
CMR06F431GODM
Description:
CAP MICA 430PF 500V RADIAL
Product Attribute
Tolerance
±2%
Capacitance
430pF
Lead Spacing
0.350" (8.90mm)
Voltage - Rated
500V
Size / Dimension
0.642" L x 0.201" W (16.30mm x 5.10mm)
CMR
Height - Seated (Max)
0.512" (13.00mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C