CMR07F682JPDM
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
CMR07F682JPDM
Datasheet:
CMR07F682JPDM
Description:
CMR MICA
Product Attribute
Capacitance
6800pF
Lead Spacing
0.425" (10.80mm)
Voltage - Rated
500V
Size / Dimension
0.780" L x 0.299" W (19.80mm x 7.60mm)
CMR
Height - Seated (Max)
0.870" (22.10mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C
Packaging
Bulk
Tolerance
±5%