DF11-30SCF
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
DF11-30SCF
Manufacture:
Hirose Electric Co Ltd
Package:
Datasheet:
DF11-30SCF
Description:
CONN SOCKET 30AWG CRIMP TIN
Product Attribute
Type
Series
DF11
Packaging
Digi-Reel®
Wire Gauge
30 AWG
Part Status
Active
Pin or Socket
Socket
Contact Finish
Tin
Contact Termination
Crimp
Contact Finish Thickness
Company Profile
company
1) Good quality control
2) Highly competitive prices
3) state-of-art technology products
4) Fast and professional offers and solutions
5) Smooth communication & 24h on-line service 6) Effective OEM&ODM service
PROFESSIONAL TEAM
Category
DF11-30SCF Relevant information
DF11-10DEP-2A
DF11-10DEP-2A
CONN ADAPT PLUG/PLUG 10POS 2MM