F10088165
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
F10088165
Manufacture:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Package:
Datasheet:
F10088165
Description:
POS TRANS-XDCR MEL 100 MM
Part Status
Obsolete
Company Profile
company
1) Good quality control
2) Highly competitive prices
3) state-of-art technology products
4) Fast and professional offers and solutions
5) Smooth communication & 24h on-line service 6) Effective OEM&ODM service
PROFESSIONAL TEAM
Category
F10088165 Relevant information
F10008RS02BE
F10008RS02BE
SWITCH ROTARY 8POS 0.4VA 20V