F10088175
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
F10088175
Datasheet:
F10088175
Description:
POS TRANS-XDCR MEL 100 MM
Active
Category
F10088175 Relevant information
F10008RS02BE
F10008RS02BE
SWITCH ROTARY 8POS 0.4VA 20V