8N3DV85AC-0140CDI8
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
8N3DV85AC-0140CDI8
Manufacture:
IDT, Integrated Device Technology Inc
Package:
6-CLCC
Datasheet:
8N3DV85AC-0140CDI8
Description:
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
Product Attribute
Current - Supply
130mA
Voltage - Supply
3.135V ~ 3.465V
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Type
VCXO
Supplier Device Package
6-CLCC (7x5)
Count
Series
FemtoClock® NG
Frequency
133.333333MHz, 140MHz