2225Y1K00182JXR
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
2225Y1K00182JXR
Datasheet:
2225Y1K00182JXR
Description:
CAP CER 1800PF 1KV X7R 2225
Product Attribute
Thickness (Max)
0.098" (2.50mm)
Voltage - Rated
1000V (1kV)
Size / Dimension
0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Tolerance
±5%
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Capacitance
1800pF
Category
2225Y1K00182JXR Relevant information
2225-4L
RF TRANS NPN 40V 2.5GHZ 55LV
2225.0/100
CONN FERRULE 12AWG SILVER
CONN TNC PLUG STR 50 OHM CRIMP
CONN TNC PLUG STR 50 OHM CRIMP
22251A103GAT2A
22251A103GAT2A
CAP CER 10000PF 100V NP0 2225