23-CBSA-3.0X3.0X0.25
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
23-CBSA-3.0X3.0X0.25
Manufacture:
Leader Tech Inc.
Package:
Datasheet:
23-CBSA-3.0X3.0X0.25
Description:
RF SHIELD 3" X 3" SMD T/H
Product Attribute
Type
Shield, 2-Piece
Series
20-CBS
Part Status
Active
Ventilation
Non-Vented
Mounting Type
Surface Mount, Through Hole
Width - Overall
3.000" (76.20mm)
Height - Overall
0.250" (6.35mm)
Length - Overall
3.000" (76.20mm)