DS33X162+
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
DS33X162+
Manufacture:
Maxim Integrated
Package:
256-LBGA, CSBGA
Datasheet:
DS33X162+
Description:
IC INTFACE SPECIALIZED 256CSBGA
Series
Interface
Parallel/Serial
Packaging
Tray
Part Status
Obsolete
Applications
Data Transport
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
256-LBGA, CSBGA
Base Part Number
DS33X162
Voltage - Supply
1.8V, 2.5V, 3.3V