SL22PL-TP
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
SL22PL-TP
Manufacture:
Micro Commercial Co
Package:
SOD-123F
Datasheet:
SL22PL-TP
Description:
2A,20V,SCHOTTKY,SOD-123FL PACKAG
Product Attribute
Speed
Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Operating Temperature - Junction
-55°C ~ 150°C
Series
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
420mV @ 2A
Packaging
Digi-Reel®
Diode Type
Schottky
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
SOD-123F
Capacitance @ Vr, F
Supplier Device Package
SOD-123FL
Current - Reverse Leakage @ Vr
1mA @ 20V
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
20V
Current - Average Rectified (Io)
2A
Company Profile
company
1) Good quality control
2) Highly competitive prices
3) state-of-art technology products
4) Fast and professional offers and solutions
5) Smooth communication & 24h on-line service 6) Effective OEM&ODM service
PROFESSIONAL TEAM
Category
SL22PL-TP Relevant information
SL22 0R516
SL22 0R516
ICL 500 MOHM 25% 16A 22MM
SL22 0R516-A
SL22 0R516-A
ICL 500 MOHM 25% 16A 22MM
SL22 0R516-B
SL22 0R516-B
ICL 500 MOHM 25% 16A 22MM
SL22 0R712
SL22 0R712
ICL 700 MOHM 25% 12A 22MM
SL22 0R712-A
SL22 0R712-A
ICL 700 MOHM 25% 12A 22MM
SL22 0R712-B
SL22 0R712-B
ICL 700 MOHM 25% 12A 22MM