0039000040-11-L0
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
0039000040-11-L0
Manufacture:
Molex
Package:
Datasheet:
0039000040-11-L0
Description:
11" PRE-CRIMP A2040 BLUE
Product Attribute
Color
Blue
Length
11.0" (279.4mm)
Series
Mini-Fit Jr
Wire Gauge
20 AWG