H3DK-HCS AC100-120V
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
H3DK-HCS AC100-120V
Datasheet:
H3DK-HCS AC100-120V
Description:
RELAY TIME DELAY 12SEC 5A 250V
Product Attribute
Timing Adjustment Method
Screwdriver Slot
Series
H3DK-H
Circuit
SPDT (1 Form C)
Function
Off-Delay
Delay Time
0.1 Sec ~ 12 Sec
Mounting Type
DIN Rail
Voltage - Supply
100 ~ 120VAC
Termination Style
Screw Terminal
Timing Initiate Method
Input Voltage
Contact Rating @ Voltage
5A @ 250VAC