H5CX-L8E-N AC100-240
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
H5CX-L8E-N AC100-240
Datasheet:
H5CX-L8E-N AC100-240
Description:
RELAY TIME DELAY 9999HRS 5A 250V
Delay Time
0.001 Sec ~ 9999 Hrs
Mounting Type
Socketable
Voltage - Supply
100 ~ 240VAC
Termination Style
Plug In, 8 Pin (Octal)
Timing Initiate Method
Input Voltage, Trigger Signal
Contact Rating @ Voltage
5A @ 250VAC