ERZ-C32EK201
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
ERZ-C32EK201
Manufacture:
Panasonic Electronic Components
Package:
Module
Datasheet:
ERZ-C32EK201
Description:
VARISTOR 820V 25KA MODULE
In Stock
105 pcs On sales
Series
ZNR®
Varistor Voltage (Typ)
200V
Packaging
Bulk
Capacitance @ Frequency
5500pF @ 1kHz
Part Status
Active
Mounting Type
Chassis Mount
Package / Case
Module
Current - Surge
25kA
Maximum AC Volts
130V
Maximum DC Volts
170V
Number of Circuits
1
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Max)
225V
Energy
210J
Varistor Voltage (Min)
185V