ERZ-E11A681
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
ERZ-E11A681
Package:
Disc 14mm
Datasheet:
ERZ-E11A681
Description:
VARISTOR 680V 5KA DISC 14MM
Product Attribute
Current - Surge
5kA
Maximum AC Volts
420V
Maximum DC Volts
560V
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Max)
748V
Energy
190J
Varistor Voltage (Min)
612V
Varistor Voltage (Typ)
680V
Capacitance @ Frequency
290pF @ 1kHz
Package / Case
Disc 14mm