EZJ-S1VD182
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
EZJ-S1VD182
Manufacture:
Panasonic Electronic Components
Package:
0603 (1608 Metric)
Datasheet:
EZJ-S1VD182
Description:
VARISTOR 50V 0603
Product Attribute
Mounting Type
Surface Mount, MLCV
Package / Case
0603 (1608 Metric)
Maximum DC Volts
30V
Number of Circuits
1
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Typ)
50V
Capacitance @ Frequency
1800pF @ 1kHz