HG-C1100L3-P-J
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
HG-C1100L3-P-J
Manufacture:
Panasonic Industrial Automation Sales
Package:
Datasheet:
HG-C1100L3-P-J
Description:
SENSOR REFLECTIVE 100MM PNP
In Stock
1 pcs On sales
Product Attribute
Output Configuration
PNP - Open Collector
Series
HG-C1000L
Operating Temperature
-10°C ~ 45°C
Part Status
Active
Cable Length
11.81" (300.00mm)
Light Source
Red Laser Diode (655nm)
Response Time
1.5ms
Sensing Method
Reflective
Adjustment Type
Teaching Method
Sensing Distance
3.937" (100mm)
Voltage - Supply
21.6V ~ 26.4V