S1DXMA2C10HAC240V
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
S1DXMA2C10HAC240V
Manufacture:
Panasonic Industrial Automation Sales
Package:
Datasheet:
S1DXMA2C10HAC240V
Description:
RELAY TIME DELAY 10HRS 7A 250V
In Stock
7 pcs On sales
Product Attribute
Delay Time
0.05 Min ~ 10 Hrs
Relay Type
Mechanical Relay
Part Status
Active
Mounting Type
Socketable
Voltage - Supply
220 ~ 240VAC
Termination Style
Plug In
Timing Initiate Method
Input Voltage
Contact Rating @ Voltage
7A @ 250VAC