S1DXMA4C10MAC120V
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
S1DXMA4C10MAC120V
Manufacture:
Panasonic Industrial Automation Sales
Package:
Datasheet:
S1DXMA4C10MAC120V
Description:
RELAY TIME DELAY 10MIN 5A 250V
In Stock
41 pcs On sales
Product Attribute
Delay Time
0.05 Sec ~ 10 Min
Relay Type
Mechanical Relay
Part Status
Active
Mounting Type
Socketable
Voltage - Supply
100 ~ 120VAC
Termination Style
Plug In
Timing Initiate Method
Input Voltage
Contact Rating @ Voltage
5A @ 250VAC