JP75UF100-L20
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
JP75UF100-L20
Manufacture:
Panduit Corp
Package:
Datasheet:
JP75UF100-L20
Description:
CBL SUPPORT J-HOOK BLK FASTENER
Product Attribute
Features
Slotted for Tak-Ty® Cable
Bundle Center to Mounting Center
2.310" (58.67mm)
Material
Polyamide (PA66), Nylon 6/6; Steel
Packaging
Bulk
Screw Size
Part Status
Active
Type
Support, J-Hook
Opening Size
0.750" (19.05mm)
Color
Black
Mounting Type
Fastener
Width
1.160" (29.46mm)
Panel Hole Size
Height
2.380" (60.45mm)