BU46K302G-TL
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
BU46K302G-TL
Manufacture:
ROHM Semiconductor
Package:
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Datasheet:
BU46K302G-TL
Description:
IC DETECTOR VOLT 3.02V SSOP
Product Attribute
Voltage - Threshold
3V
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C (TA)