FJ-20-D-04.00-4
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
FJ-20-D-04.00-4
Manufacture:
Samtec, Inc.
Package:
Datasheet:
FJ-20-D-04.00-4
Description:
1MM FLEX CABLE JUMPER
In Stock
143 pcs On sales
Active
Company Profile
company
1) Good quality control
2) Highly competitive prices
3) state-of-art technology products
4) Fast and professional offers and solutions
5) Smooth communication & 24h on-line service 6) Effective OEM&ODM service
PROFESSIONAL TEAM
Category
FJ-20-D-04.00-4 Relevant information
FJ-20-D-02.00-2
FJ-20-D-02.00-2
CABLE FLAT 20POS 1.00MM 2"