RR1220P-3012-D-M
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
RR1220P-3012-D-M
Manufacture:
Susumu
Package:
0805 (2012 Metric)
Datasheet:
RR1220P-3012-D-M
Description:
RES SMD 30.1KOHM 0.5% 1/10W 0805
Product Attribute
Power (Watts)
0.1W, 1/10W
Package / Case
0805 (2012 Metric)
Size / Dimension
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height - Seated (Max)
0.020" (0.50mm)
Series
RR
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Features
Number of Terminations
2
Packaging
Digi-Reel®
Supplier Device Package
Tolerance
±0.5%
Temperature Coefficient
±25ppm/°C
Resistance
30.1 kOhms