36501E10NJ
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
36501E10NJ
Manufacture:
TE Connectivity Passive Product
Package:
Nonstandard
Datasheet:
36501E10NJ
Description:
FIXED IND 10NH 480MA 195 MOHM
Product Attribute
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
Nonstandard
Material - Core
Type
Wirewound
Size / Dimension
0.050" L x 0.030" W (1.27mm x 0.76mm)
Series
3650, Sigma Inductors
DC Resistance (DCR)
195mOhm Max
Ratings
Current - Saturation
Q @ Freq
21 @ 250MHz
Current Rating (Amps)
480mA
Packaging
Digi-Reel®
Height - Seated (Max)
0.024" (0.61mm)
Shielding
Unshielded
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Tolerance
±5%
Supplier Device Package
0402 (1005 Metric)
Inductance
10nH
Frequency - Self Resonant
3.9GHz
Part Status
Active
Inductance Frequency - Test
250MHz
Company Profile
company
1) Good quality control
2) Highly competitive prices
3) state-of-art technology products
4) Fast and professional offers and solutions
5) Smooth communication & 24h on-line service 6) Effective OEM&ODM service
PROFESSIONAL TEAM
Category
36501E10NJ Relevant information
3650
INA219 FEATHERWING
RELAY REED 3PST 250MA 5V
RELAY REED 3PST 250MA 5V
RELAY REED 3PST 250MA 5V
RELAY REED 3PST 250MA 5V
RELAY REED 3PST 250MA 12V