EC1272-000
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
EC1272-000
Manufacture:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Package:
Datasheet:
EC1272-000
Description:
MARKER ZTYPE STRT 1 LEGEND YL
Series
Z
Material
Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Packaging
500 per Roll
Part Status
Active
Cable Diameter
0.165" ~ 0.272" (4.20mm ~ 6.90mm)
Operating Temperature
-45°C ~ 70°C
Size
0.18" L (4.5mm)