P231-EC20BR1K
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
P231-EC20BR1K
Datasheet:
P231-EC20BR1K
Actuator Diameter
0.236" (6.00mm)
Tolerance
±20%
Resistance (Ohms)
1k
Power (Watts)
0.5W, 1/2W
Actuator Length
0.787" (20.00mm)