CHF9838CBF101R
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
CHF9838CBF101R
Manufacture:
Bourns, Inc.
Package:
Flat Box, Terminator
Datasheet:
CHF9838CBF101R
Description:
RES CHAS MNT 100 OHM 5% 250W
Product Attribute
Package / Case
Flat Box, Terminator
Base Part Number
CHF9838
Supplier Device Package
Series
RF Type
General Purpose
Function
Termination
Frequency
0Hz ~ 3GHz