S57212AMP10SMF
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
S57212AMP10SMF
Manufacture:
Laird Technologies IAS
Package:
Datasheet:
S57212AMP10SMF
Description:
RF ANT 5.8GHZ PANEL CAB BRKT 10"
Product Attribute
Mounting Type
Bracket Mount
Gain
12dBi
Frequency Group
SHF (f > 4GHz)
VSWR
1.5
Frequency Range
5.725GHz ~ 5.825GHz
Series
Number of Bands
1
Features
Cable - 254mm
Ingress Protection
Packaging
Bulk
RF Family/Standard
WiFi
Part Status
Active
Frequency (Center/Band)
5.8GHz