CD26S13E4RV09LF
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
CD26S13E4RV09LF
Datasheet:
CD26S13E4RV09LF
Description:
CONN D-SUB HD RCPT 26POS R/A
Current Rating (Amps)
5A
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Flange Feature
Mating Side, Female Screwlock (4-40)
Contact Finish Thickness
Flash
Voltage Rating
300V
Backset Spacing
0.350" (8.89mm)