MA3Z79200L
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
MA3Z79200L
Manufacture:
Panasonic Electronic Components
Package:
SC-85
Datasheet:
MA3Z79200L
Description:
DIODE SCHOTTKY 30V 100MA SMINI3
Product Attribute
Diode Type
Schottky
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
550mV @ 100mA
Part Status
Obsolete
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
SC-85
Base Part Number
MA3Z7920
Capacitance @ Vr, F
20pF @ 0V, 1MHz
Supplier Device Package
SMini3-F1
Reverse Recovery Time (trr)
2ns
Current - Reverse Leakage @ Vr
15µA @ 30V
Speed
Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
30V
Series
Current - Average Rectified (Io)
100mA
Packaging
Digi-Reel®
Operating Temperature - Junction
125°C (Max)
Company Profile
company
1) Good quality control
2) Highly competitive prices
3) state-of-art technology products
4) Fast and professional offers and solutions
5) Smooth communication & 24h on-line service 6) Effective OEM&ODM service
PROFESSIONAL TEAM
Category
MA3Z79200L Relevant information
MA3Z79200L
MA3Z79200L