MA3Z79300L
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
MA3Z79300L
Manufacture:
Panasonic Electronic Components
Package:
SC-85
Datasheet:
MA3Z79300L
Description:
DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SMINI3
Product Attribute
Speed
Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
30V
Series
Operating Temperature - Junction
125°C (Max)
Packaging
Digi-Reel®
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
550mV @ 100mA
Diode Type
Schottky
Current - Average Rectified (Io) (per Diode)
100mA (DC)
Part Status
Obsolete
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
SC-85
Base Part Number
MA3Z793
Diode Configuration
1 Pair Series Connection
Supplier Device Package
SMini3-F1
Reverse Recovery Time (trr)
2ns
Current - Reverse Leakage @ Vr
15µA @ 30V