IDMS-16-T-03.50-G
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
IDMS-16-T-03.50-G
Manufacture:
Samtec, Inc.
Package:
Datasheet:
IDMS-16-T-03.50-G
Description:
INSUL DISPLACEMENT TERM CABLE
Active
Company Profile
company
1) Good quality control
2) Highly competitive prices
3) state-of-art technology products
4) Fast and professional offers and solutions
5) Smooth communication & 24h on-line service 6) Effective OEM&ODM service
PROFESSIONAL TEAM
Category
IDMS-16-T-03.50-G Relevant information
IDMS-06-T-02.65
IDMS-06-T-02.65
INSULATION DISPLACEMENT TERMINAL
IDMS-16-D-03.50-T-G
IDMS-16-D-03.50-T-G
IDMS-16-T-02.20-T
IDMS-16-T-02.20-T
16 POS CABLE ASSY 2.54MM 2.2"
IDMS-16-T-03.50-G
IDMS-16-T-03.50-G
INSUL DISPLACEMENT TERM CABLE
IDMS-16-T-04.00-G-RW-R
IDMS-16-T-04.00-G-RW-R
16 POS CABLE ASSEMBLY 2.54MM