SSPM4H-L300
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
SSPM4H-L300
Manufacture:
Panduit Corp
Package:
Datasheet:
SSPM4H-L300
Description:
PANEL MNT SST W/O PILOT
In Stock
500 pcs On sales
Product Attribute
Bundle Diameter
4.00" (101.60mm)
Length - Actual
1.233' (375.92mm)
Tensile Strength
120 lbs (54.43 kg)
Wire/Cable Tie Type
Standard, Locking
Color
Black
Length - Approximate
14.75"
Width
0.300" (7.62mm)