V15P10-M3/H
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
V15P10-M3/H
Datasheet:
V15P10-M3/H
Description:
DIODE SCHOTTKY 100V 15A TO277A
Product Attribute
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
Current - Reverse Leakage @ Vr
500µA @ 100V
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
100V
Current - Average Rectified (Io)
15A
Speed
Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Operating Temperature - Junction
-40°C ~ 150°C
Series
eSMP®, TMBS®
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
710mV @ 15A
Packaging
Tape & Reel (TR)
Diode Type
Schottky
Part Status
Active
Company Profile
company
1) Good quality control
2) Highly competitive prices
3) state-of-art technology products
4) Fast and professional offers and solutions
5) Smooth communication & 24h on-line service 6) Effective OEM&ODM service
PROFESSIONAL TEAM
Category
V15P10-M3/H Relevant information
V15P10-M3/H
V15P10-M3/H
DIODE SCHOTTKY 100V 15A TO277A