V15P10-M3/I
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
V15P10-M3/I
Datasheet:
V15P10-M3/I
Description:
DIODE SCHOTTKY 100V 15A TO277A
Current - Reverse Leakage @ Vr
500µA @ 100V
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
100V
Current - Average Rectified (Io)
15A
Speed
Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Operating Temperature - Junction
-40°C ~ 150°C
Series
eSMP®, TMBS®
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
710mV @ 15A